Pendik Nöbetçi Lastik Yol Yardım ve 7/24 Tamir Hizmeti

Pendik Nöbetçi Lastik Yol Yardım ve 7/24 Tamir Hizmeti

Araçla seyahat ederken oluşabilecek ön kötü durumlardan birisi aracın lastiğinin patlamasıdır. Genelde araçlarda yaşanan böyle durumda araçta gerekli ekipmanlar olsa da herkes lastik değiştirmek konusunda maharetli olmayabilir. Lastik tamiri konusunda zorlanmamak için size hızlıca yardım edebilecek Pendik nöbetçi lastik yol yardım hizmeti veren firmamız hizmetinizdedir.

Pendik içinde bekleyen mobil ekiplerimiz ister gece isterse gündüz fark etmeksizin bir telefon kadar yakınınızdadır. Konumunuzu gönderdiğiniz taktirde en kısa sürede ellerinde gelişmiş ekipmanlar bulunan profesyonel çalışanlarımız gelip lastiğinize müdahale ederler. Lastiğiniz onarılır ya da yenisiyle değiştirilir. Böylece kısa süreler içerisinde yolunuza devam etme şansı bulursunuz. Pendik lastik yol yardım işlemlerinin uluslararası kalite standartlarında yapıldığı bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pendik Nöbetçi Lastik Yol Yardım
Pendik Nöbetçi Lastik Yol Yardım

Pendik Nöbetçi Lastik Tamir Hizmeti

İster büyük tonajlı araçlar olsun isterse normal araç firmamız lastik sorunları nedeniyle yolda kalan tüm şoförlerin yanındadır. Öncelikle yapmanız gereken Pendik lastik yol yardım hizmeti veren firmamıza telefonla ulaşarak müşteri temsilcilerimize sorununuzu bildirmektir. Daha sonra tekerinizin durumu, kaç tekerin hasar gördüğü gibi soruları cevapladıktan sizden Pendik içinde nerede olduğunuzun bilgisi istenir.

Durumunuz mobil ekiplerimize bildirilir. Sizin sorunlarınızı çözebilecek donanımlarla beraber ekiplerimiz en kısa sürede olay yerine ulaşarak duruma müdahale ederler. Eğer lastiğinizi değiştirmemiş sadece onarmışlarsa yeni bir sorun oluşmaması için ekiplerimiz tarafından lastiğin havası ölçülür. Başka bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Böylece güvenle yolunuza devam edebilirsiniz. Pendik mobil lastik tamiri hizmetleri konusunda firmamız çözüm odaklı bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır.

Pendik 7/24 Nöbetçi Lastik Yol Yardım Hizmeti

Sizin her daim yanınızda olan Pendik lastik yol yardım firmamızın verdiği hizmetler sadece aracınızın lastikleri ile ilgili problemlerinizi çözmeye yöneliktir. Bu nedenle ekiplerde ki personellerin hepsi modern ekipmanlarla çalışan ve lastik değişimi ve onarımı konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Gelen ekiplerimiz öncelikle kontrollerini sağlamakta ve çevre güvenliğini alarak yeni kazaların önüne geçecek şekilde konumlanıp daha sonra çalışmalarına başlamaktadır.

Genelde araçların lastiklerinden önce olası diğer sorunlara karşı aks ve tekere bağlanan diğer aksamlarda kontrol edilir. Bazı müşteriler çok daha ucuz maliyetler tuttuğu için lastiklerinin onarılmasını istemektedir. Bu durumlarda lastikte ki hasar kontrol edilir. Eğer derin bir delik ya da kesik varsa bu durumlarda lastiğin değişimi söz konusu olur. Değilse delik kapatılıp yeniden havası doldurulur. Aracınıza takılır.

Eğer kartal tarafında yolda kaldıysanız kartal lastik yol yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.